AMNK

Automātiskie maksājumi no norēķinu kartēm (AMNK)

Ar AMNK pakalpojuma palīdzību var apmaksāt dažādu uzņēmumu sniegtos pakalpojumus automātiskā režīmā.  AMNK pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar banku un maksājumu karšu datu apstrādes centru. Pakalpojums pieejams visiem VISA, MASTERCARD un American Express kredītkaršu un debetkaršu īpašniekiem neatkarīgi no norēķinu kartes izdevējas bankas un valsts.

Pakalpojums nodrošina papildus ērtības rēķinu maksātājiem, nodrošinot rēķinu automātisku apmaksu no norēķinu kartēm un organizējot maksājuma informācijas apmaiņu starp uzņēmumiem un to klientiem.

Lai Uzņēmums AMNK pakalpojumu varētu piedāvāt saviem klientiem, tam nepieciešams noslēgt vienošanos tikai ar Fitek, un automātiskā maksājuma iespēja tiks nodrošināta visu banku klientiem. Tas ir ērts norēķinu veids, kas sekmē Uzņēmuma  naudas plūsmu, uzlabo maksājumu disciplīnu un līdz ar to – samazina debitoru parādus. Detalizētu informāciju par notikušajiem maksājumiem Uzņēmums saņem elektroniski, to tālāku apstrādi iespējams veikt automātiski.

Fitek strādā saskaņā ar augstākajiem drošības standartiem – visi karšu dati tiek glabāti autorizētā maksājumu karšu datu apstrādes centrā.

Viss, kas ir nepieciešams rēķinu maksātājam – autorizēties www.rekini.lv sistēmā un elektroniski aizpildīt AMNK līgumu. Detalizētu informāciju par noslēgtajiem līgumiem redzēsiet www.rekini.lv portālā un par veiktajiem maksājumiem savā bankas konta izrakstā.