Druka uz pieprasījumu

Fitek uzņemas atbildību par visu drukas procesu, ieskaitot datu aizsardzību un loģistiku.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs sūtāt saviem klientiem rēķinus, kontu izrakstus, informatīvus dokumentus vai ko citu, mēs ātri un kvalitatīvi tos izdrukāsim, iepakosim aploksnēs un nogādāsim adresātiem. Mūsu sadarbība ar dažādiem sūtījumu piegādātājiem garantē pasūtījuma izpildi laikā.

Kopā ar Jums mūsu speciālisti palīdzēs izstrādāt optimālu sūtījumu saturu un dizainu un atrast piemērotāko iepakošanas materiālu. Sadarbības mērķis ir panākt, ka sūtījums atbilst Jūsu prasībām, un tā tapšanas ceļš gan ir iespējami tehnoloģisks – tādējādi radot augstas kvalitātes produktu un vienlaicīgi veicinot izmaksu samazināšanu. Mums ir cieša un ilgstoša sadarbība ar labākajiem materiālu piegādātājiem – viņi būs arī Jūsu rīcībā.

Vai vēlaties iepazīstināt pasauli ar savu uzņēmumu daudz personīgākā veidā? Pamēģiniet nosūtīt vēstuli.

Fitek tiešā pasta risinājums ir personalizētu ziņojumu izsūtīšana klientiem. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties vispiemērotāko mērķauditoriju un izveidot atbilstošu ziņojumu. Kad tiešā pasta vestules tiks izsūtītas mēs informēsim jūs par saņemtajām klientu atsauksmēm.

Mēs  nodrošināsim visus pakalpojumus, kuri ir nepieciešami tiešā mārketinga kampaņu veikšanai. Parūpēsimies par kampaņas veikšanu visās tās stadijās, no atbilstošās mērķa grupas izvēles līdz sarežģītai atbilžu apstrādei.