E-rēķinu klubs

E-rēķinu kluba biedri

Lai veicinātu e-rēķinu attīstību Latvijā, Fitek ir izveidojis E-rēķinu klubu, kurā apvienoti visi uzņēmumi, kas reģistrēti Fitek E-rēķinu platformā un izmanto e-rēķinu sūtīšanas vai saņemšanas iespējas.

Šajā sarakstā var pārbaudīt vai jūsu sadarbības uzņēmums sūta un saņem e-rēķinus.

Uzņēmuma nosaukums Reģistrācijas numurs E-rēķinu sūtītājs E-rēķinu saņēmējs
2C, SIA 40003526877
AA-Riepas&Serviss, SIA 40103323803
Agile & Co, SIA 40003939574
AI Konsultāciju birojs, SIA 40103666082
AIFP Buildit Latvia, SIA 40203098905
Alpha Ekspress, SIA 40003591468
Art Finance, SIA 40103168055
B & B Investīcijas, SIA 40103257014
Balta, AAS 40003049409
Baltcom, SIA 40003005264
Baltic Innovation Holding PRO, AS 40203010179
Baltic Motorsport Promotion, SIA 41203035097
Baltijas Industriālais Parks (BIP), SIA 40003162658
Baltik Saule, SIA 40003661229
Baltkabs, SIA 40003555541
Bite Latvia, SIA 40003742426
Blend Consulting, SIA 40203088818
Burti, SIA 40003559810
Callidus Capital, SIA 40103733345
Cēsu Arka, SIA 40003007049
Circle K Latvia, SIA 40003064094
Clean R, SIA 40003682818
D & J factory, SIA 50103454721
Deprom LV, SIA 40103366728
DHL Latvia, SIA 50003251661
DHL Logistics Latvia, SIA 40203153535
Izdevniecība Dienas Mediji, SIA 40003804497
DPD Latvija, SIA 40003393255
Draugiem Group properties, SIA 40203049670
Edmunds, SIA 40103537218
Eko NRG, SIA 40103544169
Elizabetes centrs, SIA 40003344230
Energia verde, SIA 40003645722
EUGESTA un Partneri, SIA 40003321238
Excellent Latvia, SIA 40203232394
Finanšu un kapitāla tirgus komisija 90001049028
Fire Security, SIA 40103409529
Firsthouse, SIA 40203045698
Fitek, AS 40003380477
G4S Latvia, AS 40103058465
Garkalnes grants, SIA 40003486521
HC Betons, SIA 40003250537
HC SSC Latvia SIA, SIA 40203200172
Holship Latvia, SIA 50203099921
Idea Bits Latvia, AS 44103045166
Inbank Latvia, SIA 40103821436
Industry Services, SIA 40103817430
JJK Serviss, SIA 40003932909
Kredītinformācijas birojs, AS 40103673493
Ķengaraga 10A, SIA 40203134784
Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija 40008155027
Latvijas rūpnieku tehniskās drošības ekspertu apvienība, SIA -TUV Rheinland grupa 40003221612
Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde” 90000291763
Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde” 90000063151
Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija” 90000063185
Lindstrom, SIA 40003237187
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA “Ekers Stividors LP” 40103832162
Mandatum Life Insurance Company Limited Latvijas filiāle 40003883872
Marno J, SIA 40003529233
Me & Media, SIA 40103341758
Media House, SIA 40003229368
Merhels Revidenti Konsultanti, SIA 40003405183
Mintos Marketplace, AS 40103903643
MMOX, SIA 40103939636
Mobility Latvija, SIA 40103267525
MUNGA Consulting, SIA 40103793946
MyFitness, SIA 40003440545
Neste 40003132723
Nīke E, SIA 40003348590
Optimera Latvia, SIA 40003140449
Pilsētvides Serviss, SIA 40003244831
Points of You, SIA 40203059931
Preferrent, SIA 40203174630
Printful Canada ULC 3331856
Printful Inc. 601071517
Printful Latvia, AS 40203050078
Radisson Hospitality Baltics, SIA 40103300247
Rail Serviss, SIA 40103444276
RB Kantoris, SIA 40003760690
Rīgas universālais termināls, SIA 40003559736
Rīgas Ūdens, SIA 40103023035
Izdevniecība Rīgas Viļņi, SIA 40003363975
Ruukki Latvija, SIA 50003257611
S.B.C., SIA 40003709915
Scandagra Latvia, SIA 43603038415
SEB Life and Pension Baltic SE 40003012938
Securitas, SIA 40003229283
Seesam Latvia, AAS 40103475609
Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija 40008029381
Sportland, SIA 40003530961
STATS RENT, SIA 40003711680
Storent Investments, AS 40103834303
Storent, SIA 40103164284
Sufficio, SIA 40103307936
Swedbank Līzings, SIA 40003240524
Swedbank P & C Insurance AS Latvijas filiāle 40103201449
T2R, SIA 40103242606
Tele 2, SIA 40003272854
Termex, SIA 40003957349
Timbero Latvia, SIA 50203055541
Viesnīca “Latvija”, AS 40003040166
Viesnīca “Rīdzene”, SIA 40003344175
Visma Consulting, SIA 40103916493
Visma Enterprise, SIA 40003734170
Visma Labs, SIA 40103863798
Viva Sport, SIA 40103747519
WILL Sensors, SIA 40103260828
Your Solution, SIA 40103855042
ZAB Sorainen 90002573483

Lai pieteiktos e-rēķinu sūtīšanai un saņemšanai nepieciešams noslēgt līgumu ar Fitek un definēt saņemšanas un nosūtīšanas kanālus.

Pieteikties līgumam aizpildot formu.

Pievienojieties E-rēķinu klubam!