E-rēķinu klubs

E-rēķinu kluba biedri

Lai veicinātu e-rēķinu attīstību Latvijā, Fitek ir izveidojis E-rēķinu klubu, kurā apvienoti visi uzņēmumi, kas reģistrēti Fitek E-rēķinu platformā un izmanto e-rēķinu sūtīšanas vai saņemšanas iespējas.

Šajā sarakstā var pārbaudīt vai jūsu sadarbības uzņēmums sūta un saņem e-rēķinus.

Uzņēmuma nosaukums Reģistrācijas numurs E-rēķinu sūtītājs E-rēķinu saņēmējs
2C 40003526877
AA-Riepas&Serviss 40103323803
Agile & Co 40003939574
AI Konsultāciju birojs 40103666082
AIFP Buildit Latvia 40203098905
Alpha Ekspress 40003591468
Art Finance 40103168055
B & B Investīcijas 40103257014
Balta 40003049409
Baltcom 40003005264
Baltcom 40003005264
Baltic Innovation Holding PRO 40203010179
Baltic Motorsport Promotion 41203035097
Baltijas Industriālais Parks (BIP) 40003162658
Baltik Saule 40003661229
Baltkabs 40003555541
Bite Latvia 40003742426
Blend Consulting 40203088818
Burti 40003559810
Callidus Capital 40103733345
Cēsu Arka 40003007049
Cewood 45403042702
Circle K Latvia 40003064094
Clean R 40003682818
Coffee Address 40003174017
D & J factory 50103454721
Deprom LV 40103366728
DeskTime 40203168348
DHL Latvia 50003251661
DHL Logistics Latvia 40203153535
DPD Latvija 40003393255
Draugiem 40003737497
Draugiem Group properties 40203049670
Edmunds 40103537218
Eko NRG 40103544169
Eleketrons S 50003326881
Elizabetes centrs 40003344230
Energia verde 40003645722
EUGESTA un Partneri 40003321238
Excellent Latvia 40203232394
Finanšu un kapitāla tirgus komisija 90001049028
Fire Security 40103409529
Firsthouse 40203045698
Fitek 40003380477
G4S Latvia 40103058465
Garkalnes grants 40003486521
Graanul Invest 40003649423
Graanul Invest Energy 44103099027
HC Betons 40003250537
HC SSC Latvia 40203200172
Holship Latvia 50203099921
I.R. FINANSES 40003609045
Idea Bits Latvia 44103045166
Inbank Latvia 40103821436
Industry Services 40103817430
Izdevniecība Dienas Mediji 40003804497
Izdevniecība Rīgas Viļņi 40003363975
JJK Serviss 40003932909
Ķengaraga 10A 40203134784
Kinema Latvia 40103427609
Kredītinformācijas birojs 40103673493
Lagron 41503055270
Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija 40008155027
Latvijas Energoceltnieks 40103050565
Latvijas rūpnieku tehniskās drošības ekspertu apvienība 40003221612
Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija 40008029381
Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts 90002128378
Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde 90000291763
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde 90000063151
Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija 90000063185
Ekers Stividors LP 40103832162
Lindstrom 40003237187
Mandatum Life Insurance Company Limited Latvijas filiāle 40003883872
Mapon 40003800531
Marno J 40003529233
Me & Media 40103341758
Media House 40003229368
Merhels Revidenti Konsultanti 40003405183
Mintos Marketplace 40103903643
Mīts LV 40003449421
MK Finanses 41203027155
MMOX 40103939636
Mobility Latvija 40103267525
MUNGA Consulting 40103793946
MyFitness 40003440545
Neste 40003132723
Nīke E 40003348590
Optimera Latvia 40003140449
Pilsētvides Serviss 40003244831
Points of You 40203059931
Preferrent 40203174630
Printful Canada ULC 3331856
Printful Inc. 601071517
Printful Latvia 40203050078
Radisson Hospitality Baltics 40103300247
Rail Serviss 40103444276
RB Kantoris 40003760690
Rigas Industrialais Parks 40003357822
Rīgas Ūdens 40103023035
Rīgas universālais termināls 40003559736
Ruukki Latvija 50003257611
S.B.C. 40003709915
Scandagra Latvia 43603038415
SEB Life and Pension Baltic SE 40003012938
Securitas 40003229283
Seesam Latvia 40103475609
Sportland 40003530961
STATS RENT 40003711680
Storent 40103164284
Storent Investments 40103834303
Sufficio 40103307936
Swedbank Līzings 40003240524
Swedbank P & C Insurance AS Latvijas filiāle 40103201449
T2R 40103242606
Tele 2 40003272854
Termex 40003957349
Termex Serviss 40103968531
Timbero Latvia 50203055541
TNS Latvia 40003162446
Valsts kase 90000597275
Vendon 40103422387
Viesnīca “Latvija” 40003040166
Viesnīca “Rīdzene” 40003344175
Visma Consulting 40103916493
Visma Enterprise 40003734170
Visma Labs 40103863798
Viva Sport 40103747519
WILL Sensors 40103260828
Your Solution 40103855042
ZAB Sorainen 90002573483

Lai pieteiktos e-rēķinu sūtīšanai un saņemšanai nepieciešams noslēgt līgumu ar Fitek un definēt saņemšanas un nosūtīšanas kanālus.

Pieteikties līgumam aizpildot formu.

Pievienojieties E-rēķinu klubam!