Pašapkalpošanās portāls rekini.lv

Pašapkalpošanās portālam rekini.lv ir divas galvenās funkcionalitātes:

  • Rēķinu sagatavošana un nosūtīšana
  • Rēķinu saņemšana un apmaksa

Rēķinu sagatavošana un nosūtīšana

Jaunākā portāla rekini.lv sadaļa –– paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem e-rēķinu nosūtīšanai.

Tajā iespējams vienkārši un ātri sagatavot un nosūtīt e-rēķinus, starptautiskos e-rēķinus izmantojot PEPPOL tīklu, PDF rēķinus, kā arī papīra rēķinus izmantojot pastu.

Rēķinus var nosūtīt saņēmējam uz e-pastu, e-adresi, PEPPOL tīklu, tieši uz saņēmēja grāmatvedības programmu, uz FitekIN aprites sistēmu, kā arī pasta adresi.

Ir tikai jāsagatavo rēķins Rekini.lv platformā un sistēma pati piedāvās rēķina nosūtīšanas formātus un kanālu atkarībā no saņēmēja iespējām.

Lasi vairāk

Rēķinu saņemšana un apmaksa

Šis ir pakalpojums, kas dod iespēju uzņēmumiem nosūtīt saviem klientiem rēķinus, izrakstus vai paziņojumus elektroniski ar iespēju tos aplūkot, izdrukāt, saglabāt un apmaksāt vienuviet. Saņēmēji var būt gan privātpersonas, gan uzņēmumi.

Patlaban šo Fitek rēķinu risinājumu izmanto mobilie operatori, līzinga un apdrošināšanas uzņēmumi, kabeļtelevīzijas, degvielas mazumtirgotāji, pašvaldību uzņēmumi, namu pārvaldes u.c.

Šādi rēķinu saņemšana uzņēmumu klientiem ir vieglāka un ērtāka. Pievienojoties portālam www.rekini.lv, klienti redzēs visus savus rēķinus vienkopus un tas viņus atbrīvos no nepieciešamības atcerēties jaunas interneta vietnes (daudzu uzņēmumu mājas lapas), papildus lietotāja vārdus un paroles.

Lasi vairāk