01/08/2019

“Fitek Group” atklāj Eiropas e-rēķinu InvoiceGate.com projektu 

“Fitek Group” ir uzsācis darbu pie Eiropas e-rēķinu portāla projekta, kas ļauj mazajiem un vidējiem uzņēmumiem nosūtīt un saņemt e-rēķinus vienkārši un pārredzami. E-rēķinu portāls ir tehnoloģiski progresīva platforma ar modernu izskatu. Platforma ir veidota, lai lietotājs spētu nosūtīt un saņemt e-rēķinus vietējā un Eiropas mērogā. Pirmais e-rēķinu portāls arved.ee tika atklāts Igaunijā 2019. gada jūnijā. 

Maits Soaru (Mait Sooaru), “Fitek Group” direktors, teica: Mēs padarām rēķinu sūtīšanu un saņemšanu vienkāršu visiem uzņēmumiem. Mēs uzsākām darbību Igaunijā un tālāk to paplašināsim Baltijas valstīs, un tad Ziemeļu un Centrālajā Eiropā. Mūsu mērķis ir nosegt Eiropas tirgu gada laikā un nostiprināt InvoiceGate.com atpazīstamību.”

Šī inovatīvā vides attīstība ir visaptveroša un vērsta uz plašu patērētāju loku visā Eiropā. Projektu ir  apstiprinājusi arī Eiropas Savienība un tas ir saņēmis prestižo Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta grantu (Connecting Europe Facility-CEF), kas ir galvenais ES finansēšanas instruments izaugsmes, nodarbinātības un konkurētspējas veicināšanā, izmantojot mērķtiecīgus ieguldījumus infrastruktūrā. “Fitek Group” uzņēmuma pieteikums ir bijis vienīgais veiksmīgais šāda veida projekts.

“CEF”

“CEF” finansē projektus, kas rada jauna veida savienojumus Eiropas enerģijas, transporta un digitālajā tīklā. Tās mērķis ir padarīt Eiropas ekonomiku videi draudzīgāku ar dažādiem ilgtspējīgiem transporta veidiem, ātriem platjoslas pieslēgumiem un dot atbalstu atjaunojamai enerģijai saskaņā ar Eiropas stratēģiju 2020.

“Fitek Group”

“Fitek Group” ir finanšu tehnoloģiju risinājumu uzņēmumi, kas darbojas Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Lielbritānijā, Slovākijā, Serbijā un Bosnijā un Hercegovinā. “Fitek Group” ir daļa no Beļģijas uzņēmuma “Unified post”. “Fitek Group” nodarbina 280 cilvēkus un 2018. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21.5 miljoni eiro.

Fitek Group, vadošais Baltijas un Eiropas finanšu tehnoloģiju un e-rēķinu risinājumu uzņēmums, piedalīsies lielākajā finanšu tehnoloģiju nozares pasākumā Eiropā - izstādē Money 20/20, kas no 2019. gada 3.-5. jūnijam norisināsies Amsterdamā, Nīderlandē. Money 20/20 laikā finanšu tehnoloģiju, maksājumu un finanšu pakalpojumu kopienas apvienojas, lai sekmētu ekosistēmas un finanšu pakalpojumu nozares attīstību.

Lasīt tālāk

„Billentis” 2019. gada 21. maijā izdotajā pētījumā „The E-invoicing Journey 2019-2025” ir sniegta informācija par globālajām tendencēm e-rēķinu sagatavošanā, pielāgošanā, analīzē un statistikā, kā arī tiek pētītas jaunākās tehnoloģijas un ieteiktas attīstības jomas.

Lasīt tālāk

Baltijas uzņēmums Fitek apvieno spēkus ar Beniluksa valstīs bāzēto uzņēmumu UnifiedPost, kļūstot par vienu no lielākajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem Eiropā. Apvienošanās darījums tika veikts 2019. gada 29. martā, UnifiedPost Group SA iegādājoties uzņēmuma daļas no Fitek līdzšinējā stratēģiskā investora – privātā kapitāla fonda BaltCap.

Lasīt tālāk