19/03/2018

Fitek Group turpina paplašināties, iegādājoties pusi no New Image uzņēmuma Serbijā un Bosnijā un Hercegovinā

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Fitek Group ir iegādājies 50 % no Serbijas uzņēmuma New Image, kas Serbijā, Bosnijā un Hercegovinā piedāvā e-rēķinu un digitalizācijas risinājumus. Turpmāk jaunajos tirgos uzņēmums strādās ar nosaukumu Fitek.

Tagad arī Fitek klientiem no Baltijas valstīm būs piekļuve New Image risinājumiem, savukārt Fitek risinājumi nokļūs Serbijā, Bosnijā un Hercegovinā, kā arī Melnkalnes, Maķedonijas un Horvātijas eksporta tirgos.

„Esam iegādājušies Serbijas New Image daļas, lai paplašinātu „Fitek” klātbūtni Eiropā. Esam daļa no mūsdienīga uzņēmuma, kas Balkānos piedāvā rēķinu nosūtīšanas pakalpojumus. New Image viedrēķinu risinājums ir pielāgojams klienta vajadzībām, apkopo visu norēķinu informāciju un nosūta e-rēķinus gan pa digitālajiem, gan analogajiem kanāliem,” stāsta Fitek Group valdes loceklis Kaur Lohk.

New Image ģenerāldirektors atzīst, ka Fitek pieredze valsts sektorā, telesakaru, komunālo pakalpojumu un banku nozarē būs liels ieguvums uzņēmuma klientiem. „Mēs piedāvāsim arī platformu FitekIn”, saka ģenerāldirektors „Tas ir pilna servisa piegādātāju rēķinu apstrādes risinājums, kas ievērojami samazina grāmatvežu roku darbu. Paātrinot finansiālos procesus, ir iespējams samazināt uzņēmējdarbības izmaksas, kā arī atvieglot finanšu speciālistu ikdienu, kas ļaus pievērsties plašākiem un svarīgākiem jautājumiem.”

Gan Fitek, gan New Image ir lieliskas iespējas izmantot Eiropas Savienības (ES) direktīvu 2014/55/ES, kas paredz, ka visiem ES uzņēmumiem, kas piedalās valsts iepirkumu konkursos, līdz 2018. gada novembrim ir jābūt gataviem e-rēķiniem. Serbija gatavojas dalībai ES, līdz ar to Fitek un New Image risinājumi palīdzēs abu uzņēmumu klientiem ievērot ES darījumu ātruma un caurspīdīguma standartus.

„Igaunijas valdība jau izmanto Fitek piegādātāju rēķinu risinājumu, lai apstrādātu savus rēķinus,” norāda K. Lohk. „Mēs gribam piedāvāt tādus pašus pakalpojumus šo jauno tirgu valdībām.”

Jaunā partnerība nozīmē, ka tagad Fitek Group darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Slovākijā, Serbijā, Bosnijā un Hercegovinā, kā arī eksportē pakalpojumus uz 11 valstīm. Grupā strādā 240 darbinieku, un gada apgrozījums pārsniedz 20 miljonus eiro.

 

Dārgie partneri! Sekojot līdzi COVID-19 vīrusa izplatībai mūsu sabiedrībā, ir ļoti būtiski pārliecināties, ka darām visu iespējamo, lai samazinātu infekcijas risku, vienlaikus turpinot klientiem sniegt pakalpojumus ierastajā kārtībā.

Lasīt tālāk

Fitek 2018.gadā pirmo reizi iekļuva starp desmit aktīvākajiem eParakstītājiem valstī, ieņemot sesto vietu, bet jau 2019.gadā parakstījis teju 8% no kopējā eParakstīto dokumentu skaita visā valstī.

Lasīt tālāk

“Fitek Group” ir uzsācis darbu pie Eiropas e-rēķinu portāla projekta, kas ļauj mazajiem un vidējiem uzņēmumiem nosūtīt un saņemt e-rēķinus vienkārši un pārredzami. E-rēķinu portāls ir tehnoloģiski progresīva platforma ar modernu izskatu. Platforma ir veidota, lai lietotājs spētu nosūtīt un saņemt e-rēķinus vietējā un Eiropas mērogā. Pirmais e-rēķinu portāls arved.ee tika atklāts Igaunijā 2019. gada jūnijā. 

Lasīt tālāk