08/01/2018

Fitek Lietuvā ir iegādājusies uzņēmuma Sistemų integravimo sprendimai (SIS) kapitāldaļas

Fitek Grupa, vadošais Baltijas un Centrāleiropas e-rēķinu operators, iegādājās Lietuvas uzņēmuma Sistemų integravimo sprendimai (SIS), kas galvenokārt darbojas Lietuvā, kontrolpaketi. Fitek Grupa turpmāk darbosies arī elektronisko datu apmaiņas (EDI) biznesā un plāno nodrošināt elektronisko datu apmaiņas (EDI) risinājumus gan Baltijas valstīs, gan citur Eiropā.

Fitek grupas vadītājs Maits Sooaru komentē: “Mēs esam iegājuši elektronisko datu apmaiņas (EDI) tirgū. EDI risinājumi ir nākamie aktuālākie aiz elektroniskajiem pārdošanas un pirkšanas rēķinu risinājumiem, par ko visvairāk interesējas mūsu klienti. Tāpēc mēs nolēmām veikt ieguldījumus Lietuvas uzņēmumā Sistemų integravimo sprendimai, kas piedāvā atbilstošus IT risinājumus. Uzņēmumam ir vairāku gadu aktīva biznesa pieredze elektroniskās datu apmaiņas jomā mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, pārtikas rūpniecībā, loģistikā un HoReCa nozarē”.

Fitek sadarbojoties ar  Sistemų integravimo sprendimai, tiks paplašināts esošais pakalpojumu klāsts un klientu bāze palielināsies gan Baltijas valstīs, gan starptautiskajā tirgū.

“Šo divu uzņēmumu stratēģija un vērtības ir līdzīgas, apvienojot daudzu gadu pieredzi, kā arī tehnoloģijas un cilvēkresursus. Mums ir unikāla vīzija par automatizētu rēķinu administrēšanu, “piebilst Maits Sooaru.

2017.gadā Fitek Grupa apstrādāja vairāk nekā 55 miljonus rēķinu un citus digitālos dokumentus.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina uz semināru ciklu FINANŠU DIENA

Lasīt tālāk

Ceturtdien, 7.maijā plkst. 14.00, notiks bezmaksas vebinārs „Rēķinu automatizācija - kāpēc uzņēmumiem tas nepieciešams?“

Lasīt tālāk

Šī brīža esošajā situācijā, kad lielākā daļa uzņēmumu strādā attālināti, par pieprasītu pakalpojumu ir kļuvusi rēķinu bezkontakta apstrāde. Arī Latvijas uzņēmumiem ir pieejams piegādātāju rēķinu apstrādes risinājums - FitekIn - kurš atvieglo grāmatvežu darbu, nodrošinot rēķinu bezkontakta apstrādi. Kopumā Eiropā šo pakalpojumu izmanto jau 1 150  uzņēmumi, 16 000 darbinieku un sistēmas ietvaros ir apstrādāts viens miljons rēķinu.

Lasīt tālāk