01.08.2018

Fitek Lietuvā ir iegādājusies uzņēmuma Sistemų integravimo sprendimai (SIS) kapitāldaļas

Fitek Grupa, vadošais Baltijas un Centrāleiropas e-rēķinu operators, iegādājās Lietuvas uzņēmuma Sistemų integravimo sprendimai (SIS), kas galvenokārt darbojas Lietuvā, kontrolpaketi. Fitek Grupa turpmāk darbosies arī elektronisko datu apmaiņas (EDI) biznesā un plāno nodrošināt elektronisko datu apmaiņas (EDI) risinājumus gan Baltijas valstīs, gan citur Eiropā.

Fitek grupas vadītājs Maits Sooaru komentē: “Mēs esam iegājuši elektronisko datu apmaiņas (EDI) tirgū. EDI risinājumi ir nākamie aktuālākie aiz elektroniskajiem pārdošanas un pirkšanas rēķinu risinājumiem, par ko visvairāk interesējas mūsu klienti. Tāpēc mēs nolēmām veikt ieguldījumus Lietuvas uzņēmumā Sistemų integravimo sprendimai, kas piedāvā atbilstošus IT risinājumus. Uzņēmumam ir vairāku gadu aktīva biznesa pieredze elektroniskās datu apmaiņas jomā mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, pārtikas rūpniecībā, loģistikā un HoReCa nozarē”.

Fitek sadarbojoties ar  Sistemų integravimo sprendimai, tiks paplašināts esošais pakalpojumu klāsts un klientu bāze palielināsies gan Baltijas valstīs, gan starptautiskajā tirgū.

“Šo divu uzņēmumu stratēģija un vērtības ir līdzīgas, apvienojot daudzu gadu pieredzi, kā arī tehnoloģijas un cilvēkresursus. Mums ir unikāla vīzija par automatizētu rēķinu administrēšanu, “piebilst Maits Sooaru.

2017.gadā Fitek Grupa apstrādāja vairāk nekā 55 miljonus rēķinu un citus digitālos dokumentus.

Fitek, Baltijas un Eiropas finanšu tehnoloģiju un e-rēķinu risinājumu piegādātājs, dodas iekarot Lielbritānijas tirgu.

Lasīt tālāk

Oktobra sākumā notika astotais finanšu nozares pasākums “Grāmatvedības forums 2018”, kura ietvaros Latvijas Grāmatvežu asociācijas, Finanšu ministrijas, Latvijas Bankas un citi nozares speciālisti runāja par jaunām vīzijām grāmatvedības jomā, koncepcijām un tehnoloģijām.

Lasīt tālāk

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Fitek Group ir iegādājies 50 % no Serbijas uzņēmuma New Image, kas Serbijā, Bosnijā un Hercegovinā piedāvā e-rēķinu un digitalizācijas risinājumus. Turpmāk jaunajos tirgos uzņēmums strādās ar nosaukumu Fitek.

Lasīt tālāk