08/01/2018

Fitek Lietuvā ir iegādājusies uzņēmuma Sistemų integravimo sprendimai (SIS) kapitāldaļas

Fitek Grupa, vadošais Baltijas un Centrāleiropas e-rēķinu operators, iegādājās Lietuvas uzņēmuma Sistemų integravimo sprendimai (SIS), kas galvenokārt darbojas Lietuvā, kontrolpaketi. Fitek Grupa turpmāk darbosies arī elektronisko datu apmaiņas (EDI) biznesā un plāno nodrošināt elektronisko datu apmaiņas (EDI) risinājumus gan Baltijas valstīs, gan citur Eiropā.

Fitek grupas vadītājs Maits Sooaru komentē: “Mēs esam iegājuši elektronisko datu apmaiņas (EDI) tirgū. EDI risinājumi ir nākamie aktuālākie aiz elektroniskajiem pārdošanas un pirkšanas rēķinu risinājumiem, par ko visvairāk interesējas mūsu klienti. Tāpēc mēs nolēmām veikt ieguldījumus Lietuvas uzņēmumā Sistemų integravimo sprendimai, kas piedāvā atbilstošus IT risinājumus. Uzņēmumam ir vairāku gadu aktīva biznesa pieredze elektroniskās datu apmaiņas jomā mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, pārtikas rūpniecībā, loģistikā un HoReCa nozarē”.

Fitek sadarbojoties ar  Sistemų integravimo sprendimai, tiks paplašināts esošais pakalpojumu klāsts un klientu bāze palielināsies gan Baltijas valstīs, gan starptautiskajā tirgū.

“Šo divu uzņēmumu stratēģija un vērtības ir līdzīgas, apvienojot daudzu gadu pieredzi, kā arī tehnoloģijas un cilvēkresursus. Mums ir unikāla vīzija par automatizētu rēķinu administrēšanu, “piebilst Maits Sooaru.

2017.gadā Fitek Grupa apstrādāja vairāk nekā 55 miljonus rēķinu un citus digitālos dokumentus.

22. septembrī “Unifiedpost Group” (“UPG”) akcijas sāka publiski tirgot “Euronext Brussels” regulētajā tirgū, sekojot slēgtam akciju piedāvājumam īpaši atlasītiem investoriem. “Fitek”, vadošo finanšu risinājumu uzņēmumu, kas darbojas Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Slovākijā, Serbijā, kā arī Bosnijā un Hercegovinā, “Unifiedpost Group” iegādājās 2019. gadā.

Lasīt tālāk

Turpinot darbu pie e-rēķinu popularizēšanas un attīstības Latvijā, Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Fitek sadarbībā ar Latvijā populārākajiem grāmatvedības sistēmu uzturētājiem ir iztrādājis unikālu integrētu E-rēķinu platformu, kas var nodrošināt e-rēķinu saņemšanu un nosūtīšanu klientiem, kas izmanto dažādas gāmatvedības sistēmas. Pirmā grāmatvedības sistēma, kas piedāvās šo iespēju ir Tildes Jumis.

Lasīt tālāk

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Fitek Latvija ir izstrādājis jaunu e-rēķinu pašapkalpošanās rīku maziem un vidējiem uzņēmumiem portālā rekini.lv, kas turpmāk ļaus ērti un bez maksas sagatavot, nosūtīt un saņemt e-rēķinus (mašīnlasāms un XML datu formātā sagatavots dokuments) jebkuram adresātam. Platformas ietvaros iespējams nosūtīt e-rēķinus gan uz vietējo e-rēķinu tīklu valsts mērogā, gan starptautiskā mērogā uz dažādām Eiropas Savienības valstīm un PEPPOL tīklu (Eiropā plaši izmantota platforma starptautisko elektronisko dokumentu apmaiņai).

Lasīt tālāk