31/05/2019

Fitek piedalīsies izstādē Money 20/20!

Fitek Group, vadošais Baltijas un Eiropas finanšu tehnoloģiju un e-rēķinu risinājumu uzņēmums, piedalīsies lielākajā finanšu tehnoloģiju nozares pasākumā Eiropā - izstādē Money 20/20, kas no 2019. gada 3.-5. jūnijam norisināsies Amsterdamā, Nīderlandē. Money 20/20 laikā finanšu tehnoloģiju, maksājumu un finanšu pakalpojumu kopienas apvienojas, lai sekmētu ekosistēmas un finanšu pakalpojumu nozares attīstību.

Jau 20 gadus Fitek Group piedāvā inovatīvus risinājumus biznesa efektivitātes paaugstināšanai, kā arī pārdošanas un finanšu procesu optimizēšanai. Uzņēmums izmanto jaunākas tehnoloģijas klientu efektivitātes un precizitātes veicināšanai, vienlaikus palīdzot samazināt papīra resursu izmantošanu un organizācijas radīto CO2 emisiju apjomu.

Kā tehnoloģijas un finanšu procesu automatizācija var uzlabot jūsu biznesa efektivitāti un padarīt jūs par ilgtspējas līderiem? Aicinām uz tikšanos Amsterdamā, izstādē Money 20/20 (Igaunijas paviljons, stenda nr. E100), kur vairāk pastāstīsim par Fitek Group sniegtajiem pakalpojumiem (e-rēķinu sagatavošana, finanšu procesu automatizācija, elektronisko rēķinu aprites risinājums) un sadarbības iespējām jūsu biznesa procesu uzlabošanā!

“Fitek Group” ir uzsācis darbu pie Eiropas e-rēķinu portāla projekta, kas ļauj mazajiem un vidējiem uzņēmumiem nosūtīt un saņemt e-rēķinus vienkārši un pārredzami. E-rēķinu portāls ir tehnoloģiski progresīva platforma ar modernu izskatu. Platforma ir veidota, lai lietotājs spētu nosūtīt un saņemt e-rēķinus vietējā un Eiropas mērogā. Pirmais e-rēķinu portāls arved.ee tika atklāts Igaunijā 2019. gada jūnijā. 

Lasīt tālāk

„Billentis” 2019. gada 21. maijā izdotajā pētījumā „The E-invoicing Journey 2019-2025” ir sniegta informācija par globālajām tendencēm e-rēķinu sagatavošanā, pielāgošanā, analīzē un statistikā, kā arī tiek pētītas jaunākās tehnoloģijas un ieteiktas attīstības jomas.

Lasīt tālāk

Baltijas uzņēmums Fitek apvieno spēkus ar Beniluksa valstīs bāzēto uzņēmumu UnifiedPost, kļūstot par vienu no lielākajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem Eiropā. Apvienošanās darījums tika veikts 2019. gada 29. martā, UnifiedPost Group SA iegādājoties uzņēmuma daļas no Fitek līdzšinējā stratēģiskā investora – privātā kapitāla fonda BaltCap.

Lasīt tālāk