30/05/2019

„The E-invoicing Journey 2019-2025” – „Billentis” pētījums ir pieejams

„Billentis” 2019. gada 21. maijā izdotajā pētījumā „The E-invoicing Journey 2019-2025” ir sniegta informācija par globālajām tendencēm e-rēķinu sagatavošanā, pielāgošanā, analīzē un statistikā, kā arī tiek pētītas jaunākās tehnoloģijas un ieteiktas attīstības jomas.

Ziņojuma galvenie fakti ir šādi:

  • Aplēses liecina, ka globālā e-rēķinu un tā jomas tirgus apjoms 2019. gadā ir 4,3 miljardi eiro, un 2025. gadā tas sasniegs aptuveni 18 miljardus eiro.
  • Privātais sektors bija galvenais tirgus attīstības virzītājspēks, tomēr valdības to ietekmē arvien vairāk.
  • Pieaugošais jaunākās paaudzes tehnoloģiju apjoms veido spēcīgu pamatu un kļūst par stratēģisku virzītājspēku e-rēķinu jomā
  • Digitālā transformācija vairs nav kā iespēja, bet kļūst obligāta.

„Fitek” Grupa lepojas, ka ir neatkarīga pētījuma sponsors „Billentis” ziņojumā „The E-invoicing Journey 2019-2025”, kā arī par iespēju dalīties tajā ar jums.  Lūdzu, lejupielādējiet pievienot pārskatu:

E-invoicing Journey 2019-2025

“Fitek Group” ir uzsācis darbu pie Eiropas e-rēķinu portāla projekta, kas ļauj mazajiem un vidējiem uzņēmumiem nosūtīt un saņemt e-rēķinus vienkārši un pārredzami. E-rēķinu portāls ir tehnoloģiski progresīva platforma ar modernu izskatu. Platforma ir veidota, lai lietotājs spētu nosūtīt un saņemt e-rēķinus vietējā un Eiropas mērogā. Pirmais e-rēķinu portāls arved.ee tika atklāts Igaunijā 2019. gada jūnijā. 

Lasīt tālāk

Fitek Group, vadošais Baltijas un Eiropas finanšu tehnoloģiju un e-rēķinu risinājumu uzņēmums, piedalīsies lielākajā finanšu tehnoloģiju nozares pasākumā Eiropā - izstādē Money 20/20, kas no 2019. gada 3.-5. jūnijam norisināsies Amsterdamā, Nīderlandē. Money 20/20 laikā finanšu tehnoloģiju, maksājumu un finanšu pakalpojumu kopienas apvienojas, lai sekmētu ekosistēmas un finanšu pakalpojumu nozares attīstību.

Lasīt tālāk

Baltijas uzņēmums Fitek apvieno spēkus ar Beniluksa valstīs bāzēto uzņēmumu UnifiedPost, kļūstot par vienu no lielākajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem Eiropā. Apvienošanās darījums tika veikts 2019. gada 29. martā, UnifiedPost Group SA iegādājoties uzņēmuma daļas no Fitek līdzšinējā stratēģiskā investora – privātā kapitāla fonda BaltCap.

Lasīt tālāk