27/05/2020

Vebinārs: Kā e-rēķini, rēķinu elektroniskā aprite un digitalizācija var palīdzēt uzņēmējiem ikdienā!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina uz semināru ciklu FINANŠU DIENA

Vebinārs

2020. gada 8. jūnijā plkst. 15:00-16:30

Par uzņēmumu digitālo transformāciju tiek runāts jau sen, taču šobrīd digitālā transformācija ir kļuvusi par obligātu nepieciešamību, lai nodrošinātu uzņēmuma izdzīvošanu. Grāmatvedības nozare ir viena no digitāli attīstītākajām nozarēm – plašais digitālo pakalpojumu klāsts ļauj automatizēt daudzus procesus, tomēr joprojām daudzi uzņēmumi neizmanto tās potenciālu. Pirmais solis uzņēmumu finanšu precizitātes un efektivitātes veicināšanā ir e-rēķinu sistēmas ieviešana. Tas ļaus ne tikai samazināt uzņēmuma riskus un manuālā darba apjomu, bet uzlabot darbības efektivitāti, izmaksu pārskatāmību, atskaišu precizitāti un rēķinu aprites procesa nepārtrauktību neatkarīgi no tā vai darbinieki atrodas birojā vai strādā attālināti.

Procesu digitalizācija ir ieguldījums uzņēmuma attīstībā. Ja arī Jūs vēlaties uzņēmumā ieviest jaunus digitālos risinājumus, pievienojieties vebināram un uzziniet plašāk finanšu procesu automatizāciju.

Vebinārā par:

  1. E-rēķini Latvijā un pasaulē;
  2. Pārmaiņas uzņēmumu rēķinu pārvaldībā;
  3. Tradicionālais un attālinātais rēķinu aprites process;
  4. Digitalizācija – vairs nav tikai iespēja, bet kļūst obligāta;
  5. Integrācijas ar grāmatvedības programmām, e-adresi un PEPPOL tīklu;
  6. Ar ko sākt? Kā ieviest e-rēķinus? Kā automatizēt procesus?
  7. Kā iesaistīt citus uzņēmumus rēķinu automatizācijā, lai visi būtu ieguvēji!

Vebināru vadīs:

Edgars Strazds (LinkedIn), Fitek Latvija vadītājs. Edgars finanšu nozarē strādā 15 gadus. Pieredze banku sektorā mērāma gandrīz desmit gados dažādos organizācijas līmeņos, pamatā fokusējoties uz klienta vajadzību apzināšanu un ar to saistīto risinājumu atrašanu. Patiesi tic, ka grāmatvedība, rēķinu apmaiņa, saziņa ar valsti un finanšu procesi var notikt pilnībā elektroniski un daudz efektīvāk, kā šobrīd.

Andis Gulbis (LinkedIn), Fitek Latvija, Digitālo produktu vadītājs. Andis finanšu un digitālo pakalpojumi nozarē strādā jau 15 gadus. Pieredzi guvis gan valsts pārvaldē, gan privātajā sektorā. Šo gadu laikā uzkrātā pieredze, strādājot gan kā ārpakalpojumu saņēmējam, gan kā ārpakalpojumu piegādātajam dažādu nozaru uzņēmumiem, ļauj labāk izprast klientu vajadzības par nepieciešamajiem risinājumiem finanšu un digitālajā jomā un piedāvāt tiem optimālākos risinājumus.

Vebinārs pieejams LTRK biedriem.
Vebināra norises laiks: plkst. 15:00-16:30

Reģistrēties semināram

Pirms vebināra Jums tiks nosūtīts piekļuves links.

Turpinot darbu pie e-rēķinu popularizēšanas un attīstības Latvijā, Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Fitek sadarbībā ar Latvijā populārākajiem grāmatvedības sistēmu uzturētājiem ir iztrādājis unikālu integrētu E-rēķinu platformu, kas var nodrošināt e-rēķinu saņemšanu un nosūtīšanu klientiem, kas izmanto dažādas gāmatvedības sistēmas. Pirmā grāmatvedības sistēma, kas piedāvās šo iespēju ir Tildes Jumis.

Lasīt tālāk

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Fitek Latvija ir izstrādājis jaunu e-rēķinu pašapkalpošanās rīku maziem un vidējiem uzņēmumiem portālā rekini.lv, kas turpmāk ļaus ērti un bez maksas sagatavot, nosūtīt un saņemt e-rēķinus (mašīnlasāms un XML datu formātā sagatavots dokuments) jebkuram adresātam. Platformas ietvaros iespējams nosūtīt e-rēķinus gan uz vietējo e-rēķinu tīklu valsts mērogā, gan starptautiskā mērogā uz dažādām Eiropas Savienības valstīm un PEPPOL tīklu (Eiropā plaši izmantota platforma starptautisko elektronisko dokumentu apmaiņai).

Lasīt tālāk

Ceturtdien, 7.maijā plkst. 14.00, notiks bezmaksas vebinārs „Rēķinu automatizācija - kāpēc uzņēmumiem tas nepieciešams?“

Lasīt tālāk