16/03/2020

Ziņojums mūsu klientiem par koronavīrusu

Dārgie partneri! Sekojot līdzi COVID-19 vīrusa izplatībai mūsu sabiedrībā, ir ļoti būtiski pārliecināties, ka darām visu iespējamo, lai samazinātu infekcijas risku, vienlaikus turpinot klientiem sniegt pakalpojumus ierastajā kārtībā.

Mēs vēlamies Jūs informēt, ka Fitek turpina sniegt pakalpojumus saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem.

Mēs organizējam savu darbu tā, lai minimizētu vīrusa izplatīšanās risku. Mūsu IT infrastruktūra pilnībā atbalsta darbu attālināti – mēs esam progresīvs starptautisks uzņēmums, tādēļ esam pieraduši strādāt virtuālajā vidē.

Mūsu IT, drukāšanas un digitalizācijas procesi ir pārorganizēti tā, lai samazinātu klientu biznesa risku. Ražošanā mēs strādājam maiņās un pārliecināmies, ka starp maiņu darbiniekiem nav kontakta. Starp maiņām ražošanas telpas tiek dezinficētas.

Mēs esam izstrādājuši krīzes pārvarēšanas plānu, kuru regulāri pielāgojam un pārbaudām. Mūsu ražotnes atrodas dažādās vietās Baltijas reģionā un ārpus tā, tādēļ mēs varam darbību pārslēgt starp šīm vietām, pamatojoties uz krīzes pārvarēšanas plānu, un turpināt apkalpot klientus.

Mūsu klientu un darbinieku drošība un veselība mums ir pirmajā vietā, tādēļ mēs turpināsim uzraudzīt situāciju saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību un informēsim Jūs, ja būs pieejama jauna informācija.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Ar cieņu,
Fitek

Fitek 2018.gadā pirmo reizi iekļuva starp desmit aktīvākajiem eParakstītājiem valstī, ieņemot sesto vietu, bet jau 2019.gadā parakstījis teju 8% no kopējā eParakstīto dokumentu skaita visā valstī.

Lasīt tālāk

“Fitek Group” ir uzsācis darbu pie Eiropas e-rēķinu portāla projekta, kas ļauj mazajiem un vidējiem uzņēmumiem nosūtīt un saņemt e-rēķinus vienkārši un pārredzami. E-rēķinu portāls ir tehnoloģiski progresīva platforma ar modernu izskatu. Platforma ir veidota, lai lietotājs spētu nosūtīt un saņemt e-rēķinus vietējā un Eiropas mērogā. Pirmais e-rēķinu portāls arved.ee tika atklāts Igaunijā 2019. gada jūnijā. 

Lasīt tālāk

Fitek Group, vadošais Baltijas un Eiropas finanšu tehnoloģiju un e-rēķinu risinājumu uzņēmums, piedalīsies lielākajā finanšu tehnoloģiju nozares pasākumā Eiropā - izstādē Money 20/20, kas no 2019. gada 3.-5. jūnijam norisināsies Amsterdamā, Nīderlandē. Money 20/20 laikā finanšu tehnoloģiju, maksājumu un finanšu pakalpojumu kopienas apvienojas, lai sekmētu ekosistēmas un finanšu pakalpojumu nozares attīstību.

Lasīt tālāk