16/03/2020

Ziņojums mūsu klientiem par koronavīrusu

Dārgie partneri! Sekojot līdzi COVID-19 vīrusa izplatībai mūsu sabiedrībā, ir ļoti būtiski pārliecināties, ka darām visu iespējamo, lai samazinātu infekcijas risku, vienlaikus turpinot klientiem sniegt pakalpojumus ierastajā kārtībā.

Mēs vēlamies Jūs informēt, ka Fitek turpina sniegt pakalpojumus saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem.

Mēs organizējam savu darbu tā, lai minimizētu vīrusa izplatīšanās risku. Mūsu IT infrastruktūra pilnībā atbalsta darbu attālināti – mēs esam progresīvs starptautisks uzņēmums, tādēļ esam pieraduši strādāt virtuālajā vidē.

Mūsu IT, drukāšanas un digitalizācijas procesi ir pārorganizēti tā, lai samazinātu klientu biznesa risku. Ražošanā mēs strādājam maiņās un pārliecināmies, ka starp maiņu darbiniekiem nav kontakta. Starp maiņām ražošanas telpas tiek dezinficētas.

Mēs esam izstrādājuši krīzes pārvarēšanas plānu, kuru regulāri pielāgojam un pārbaudām. Mūsu ražotnes atrodas dažādās vietās Baltijas reģionā un ārpus tā, tādēļ mēs varam darbību pārslēgt starp šīm vietām, pamatojoties uz krīzes pārvarēšanas plānu, un turpināt apkalpot klientus.

Mūsu klientu un darbinieku drošība un veselība mums ir pirmajā vietā, tādēļ mēs turpināsim uzraudzīt situāciju saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību un informēsim Jūs, ja būs pieejama jauna informācija.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Ar cieņu,
Fitek

Turpinot darbu pie e-rēķinu popularizēšanas un attīstības Latvijā, Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Fitek sadarbībā ar Latvijā populārākajiem grāmatvedības sistēmu uzturētājiem ir iztrādājis unikālu integrētu E-rēķinu platformu, kas var nodrošināt e-rēķinu saņemšanu un nosūtīšanu klientiem, kas izmanto dažādas gāmatvedības sistēmas. Pirmā grāmatvedības sistēma, kas piedāvās šo iespēju ir Tildes Jumis.

Lasīt tālāk

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Fitek Latvija ir izstrādājis jaunu e-rēķinu pašapkalpošanās rīku maziem un vidējiem uzņēmumiem portālā rekini.lv, kas turpmāk ļaus ērti un bez maksas sagatavot, nosūtīt un saņemt e-rēķinus (mašīnlasāms un XML datu formātā sagatavots dokuments) jebkuram adresātam. Platformas ietvaros iespējams nosūtīt e-rēķinus gan uz vietējo e-rēķinu tīklu valsts mērogā, gan starptautiskā mērogā uz dažādām Eiropas Savienības valstīm un PEPPOL tīklu (Eiropā plaši izmantota platforma starptautisko elektronisko dokumentu apmaiņai).

Lasīt tālāk

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina uz semināru ciklu FINANŠU DIENA

Lasīt tālāk