16/03/2020

Ziņojums mūsu klientiem par koronavīrusu

Dārgie partneri! Sekojot līdzi COVID-19 vīrusa izplatībai mūsu sabiedrībā, ir ļoti būtiski pārliecināties, ka darām visu iespējamo, lai samazinātu infekcijas risku, vienlaikus turpinot klientiem sniegt pakalpojumus ierastajā kārtībā.

Mēs vēlamies Jūs informēt, ka Fitek turpina sniegt pakalpojumus saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem.

Mēs organizējam savu darbu tā, lai minimizētu vīrusa izplatīšanās risku. Mūsu IT infrastruktūra pilnībā atbalsta darbu attālināti – mēs esam progresīvs starptautisks uzņēmums, tādēļ esam pieraduši strādāt virtuālajā vidē.

Mūsu IT, drukāšanas un digitalizācijas procesi ir pārorganizēti tā, lai samazinātu klientu biznesa risku. Ražošanā mēs strādājam maiņās un pārliecināmies, ka starp maiņu darbiniekiem nav kontakta. Starp maiņām ražošanas telpas tiek dezinficētas.

Mēs esam izstrādājuši krīzes pārvarēšanas plānu, kuru regulāri pielāgojam un pārbaudām. Mūsu ražotnes atrodas dažādās vietās Baltijas reģionā un ārpus tā, tādēļ mēs varam darbību pārslēgt starp šīm vietām, pamatojoties uz krīzes pārvarēšanas plānu, un turpināt apkalpot klientus.

Mūsu klientu un darbinieku drošība un veselība mums ir pirmajā vietā, tādēļ mēs turpināsim uzraudzīt situāciju saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību un informēsim Jūs, ja būs pieejama jauna informācija.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Ar cieņu,
Fitek

Koronavīrusa pandēmijas otrajam vilnim veļoties pāri Eiropai un valstīm atkal ieviešot dažādus ierobežojumus, uzņēmumu dienaskārtībā atgriežas jautājums par attālināto darbu un efektīvu strādāšanu apgrūtinātos apstākļos. Daļa biznesu digitalizācijas jautājumus atrisināja pavasarī, bet daļa pāris kritiskos mēnešus «pārcieta vētru» cerībā, ka par šīm problēmām vairs nebūs jādomā. Taču izskatās, ka būs gan. Un jo ātrāk, jo labāk.

Lasīt tālāk

22. septembrī “Unifiedpost Group” (“UPG”) akcijas sāka publiski tirgot “Euronext Brussels” regulētajā tirgū, sekojot slēgtam akciju piedāvājumam īpaši atlasītiem investoriem. “Fitek”, vadošo finanšu risinājumu uzņēmumu, kas darbojas Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Slovākijā, Serbijā, kā arī Bosnijā un Hercegovinā, “Unifiedpost Group” iegādājās 2019. gadā.

Lasīt tālāk

Turpinot darbu pie e-rēķinu popularizēšanas un attīstības Latvijā, Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Fitek sadarbībā ar Latvijā populārākajiem grāmatvedības sistēmu uzturētājiem ir iztrādājis unikālu integrētu E-rēķinu platformu, kas var nodrošināt e-rēķinu saņemšanu un nosūtīšanu klientiem, kas izmanto dažādas gāmatvedības sistēmas. Pirmā grāmatvedības sistēma, kas piedāvās šo iespēju ir Tildes Jumis.

Lasīt tālāk